SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Coredinat’a iletişim numaralarımız ya da demo iste butonundan ulaştığınız takdirde firmanızla ilgili ihtiyaç ve kullanıcı sayısı tespiti yapılır. Kullanıcılar pazarlamacı ve yönetici olarak tespit edilir. Yetkilendirmeler uzaktan yapılır, faturalama sonrası sistem uzaktan aktif edilir.

CRM'ler işi takip eder, COREDINAT işi yapan üzerinden işi takip eder. CRM'in çıktısı iş ile ilgili veridir. COREDINAT iş ile ilgili veriye ek olarak iş gören ile ilgili veriyi de çıktı olarak sunar. Böylece müşteri ilişkileri yönetimi yanında insan kaynakları yönetiminin yapılmasını da kolaylaştırır. İnsan kaynağının kalitesini sürekli olarak artırır.

Toplamda yarım saatlik bir online görüşme sonucunda sistem uzaktan aktif edilebilir.

Takip edeceğiniz pazarlamacının müşteri listesi, adresleri.

Coredinat, Pc, cep telefonu ve tabletlerde çalışabilmektedir. Android,IOS ve Huawei işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Hayır, pazarlamacıların sadece akıllı cep telefonlarına Playstore veya Appstore’dan Coredinat’ı yüklemeleri yeterli. Coredinat analog cep telefonlarında kullanılamaz. Yöneticiler hem cep telefonundan hem de PC üzerinden raporları görüntüleyebilirler.

Evet. Coredinat kullanan işletmelerin çalışan sayısında azalma, ziyaret sayısında artış oluşmaktadır. Coredinat ile koordine olan bir işletmede ilk 3 ay pazarlamacı sayısında değişkenlikler oluşabilmektedir. Coredinat, süresi dolmadan gerçekleşen kullanıcı iptallerini ya aynı şirketteki diğer kullanıcıların sürelerine eklemekte ya da para iadesi yapmaktadır. Yıllık kontratlarda alınan indirimler diğer kullanıcılara süre olarak eklendiğinde kaybedilmez. Para iadesinde ise aylık fiyatlar üzerinden hesaplama yapılıp kalan ücret iade edilir.

Henüz böyle bir şey yaşanmadı. Coredinat, hizmet veremediği sürenin hizmet süresine ekleneceğini ya da para iadesini sözleşmesinde taahhüt eder.

Eğitim içerikleri dijital olarak bütün kullanıcılara hesapları aktif edildiğinde iletilir. Genel bilgilendirmeler ilgili yetkilendirmelere göre yapılır ve kullanıma başlanır. Kullanıcıların alışma deneyimi 1 haftadan kısa sürmektedir. Coredinat devreye alınırken yönetici panellerinde dijital eğitim verilmekte, panel kullanımı ekran paylaşımı esasına göre uzaktan adım adım anlatılmakta ve sürekli call center iletişimi ile alışma süreci tamamlanana kadar anlık destek verilmektedir.

Hayır. Coredinat, sözleşme ve gizlilik politikaları onayı ile hem kendisini hem de hizmet verdiği işletmeyi 3. Taraflara karşı koruma altına almaktadır. Yine de 3. Taraflara karşı kurumsal önlem almak isteyen müşterilerimizle, hizmet sözleşmelerimizle birlikte 3. Taraflara (pazarlamacılarınız, dijital tahsilat doğrulaması yapacağınız müşterileriniz) imzalatmak isteyebileceği sözleşme örneklerini paylaşmaktayız.

Hayır. Tahsilat doğrulama için müşterinizin Coredinat’ı yüklemesi şart değil. Pazarlamacınız tahsilat makbuzunu Coredinat üzerinden kestiğinde Coredinat’ı yüklemiş müşterinize bildirim gitmektedir. Müşteri kendisine giden bildirimi onayladığı anda Coredinat kasayı oluşturmaktadır. Şayet müşteriniz Coredinat’ı yüklememiş ise müşterinize tahsilat SMS (mesaj) ve e-mail ile iletilmekte fakat onay alınamamaktadır. Coredinat pazarlamacının kaydını esas alarak kasayı otomatik oluşturmaktadır.

Müşteriniz tahsilat sisteminde kendi ödemesini kontrol edip, onay verir ya da değiştirebilir. Yüklemez ise sadece SMS ve e-mail ile bilgilendirilir. Müşteriniz kendisine özel düzenlediğiniz kampanyalardan anında ya da dilediğiniz zamanda haberdar olur. Firmanız ziyaret sonrası raporlarını takip ederek müşteriyle proaktif iletişimde kalabilir.